Використання сучасних ІКТ
у навчально-виховному середовищі «1 УЧЕНЬ : 1 КОМП’ЮТЕР»
на базі шкільних нетбуків INTEL
28 квітня у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-презентація програми «1 учень – 1 комп'ютер» (для директорів шкіл та методистів методкабінетів).
28.04.10

28 квітня у  Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-презентація програми «1 учень – 1 комп'ютер» (для директорів шкіл та методистів методкабінетів).

Науковий керівник проекту «1 учень – 1 комп'ютер» доцент Марчено Олена Михайлівна.

У семінарі взяли участь Гущина Наталія Іванівна, зав. лабораторією менеджменту освітніх проектів ІІТЗО МОН України: " Організація інноваційного освітнього середовища «1 учень – 1 комп'ютер» з використанням ІКТ у навчально-виховному процесі ";  Саражинська Наталія Анатоліївна, провідний спеціаліст лабораторії менеджменту освітніх проектів ІІТЗО МОН України " Методичні аспекти освітніх проектів з використанням ІКТ у навчально-виховному процесі»;

Пріоритетним завданням інституту є  дослідно-експериментальна робота у контексті Всеукраїнського експерименту щодо навчання вчителів ефективному використанню інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі та підвищення кваліфікації педагогічних працівників за програмами «Intel@Навчання для майбутнього» та «1 учень – 1 комп'ютер».

В рамках дослідно-експериментальної роботи у РОІППО планується проведення тренінгів, майстер-класів, обласних семінарів, навчань викладачів використанню інформаційно-комунікаційних технологій у дидактиці шкільної освіти та неперервної післядипломної педагогічної освіти з метою успішного впровадження елетронного середовища «1 учень – 1 комп'ютер».

© 2009 Intel - "Навчання
для майбутнього в Україні"
Міністерство Освіти і науки України (МОН)IntelІнститут інформаційних технологій АПН України
Контакти|Мапа сайту|Зворотній зв'язок